Aktuální výzvy MAS – PŘIJATÉ ŽÁDOSTI

V uplynulých týdnech skončil příjem žádostí o podporu hned v 8 výzvách MAS Litomyšlsko. V rámci 3 různých operačních programů jsme přijali celkem 21 projektů. U všech nyní postupně probíhá kontrola formálních náležitostí a přijatelnosti a věcné hodnocení. Kompletní seznamy přijatých žádostí jsou zveřejněny na jednotlivých stránkách příslušných výzev MAS. Na stejném místě budou průběžně zveřejňovány i výsledky kontroly a hodnocení.

Operační program Zaměstnanost (OP Z)

9. Výzva MAS Litomyšlsko – OPZ – Skloubení rodinného a pracovního života – III.
Příměstské tábory a školní kluby – ZDE

10. Výzva MAS Litomyšlsko – OPZ – Podpora činnosti sociálních služeb – IV.
Podpora sociálních služeb – ZDE

Operační program Životní prostředí (OP ŽP)

Výzva MAS Litomyšlsko – OPŽP – Realizace sídelní zeleně
Sídelní zeleň v intravilánu obcí – ZDE