9. Výzva MAS Litomyšlsko – OPZ – Skloubení rodinného a pracovního života – III.

výzva č. C28/03_16_047/CLLD_16_01_103
příměstské tábory a školní kluby

9. Výzva MAS Litomyšlsko – OPZ – Skloubení rodinného a pracovního života – III. (text výzvy)
Příloha č. 1 Informace o způsobu hodnocení a výběru projektů
Příloha č. 2 Popis podporovaných aktivit
Příloha č. 3 Pokyny k vyplnění žádosti v ISKP14+
Příloha č. 4 Etický kodex

Seminář pro žadatele: 13. 12. 2019 v 14:00 v sídle MAS:
Pozvánka + Prezentace

Seznam přijatých žádostí

Všechny přijaté žádosti o podporu úspěšně prošly kontrolou formálních náležitostí a přijatelnosti.

Jednání Výběrového orgánu MAS: 25. 2. 2020 v 15:30 na MÚ v Litomyšli:
Zápis a prezenční listina z VO MAS + Hodnoticí tabulky věcného hodnocení projektů

Jednání Rozhodovacího orgánu MAS: 2. 3. 2020 v 13:30 v Jindrově vile (Farní charita Litomyšl) v Litomyšli:
Zápis a prezenční listina z RO MAS

Vloženo v Dotace MAS, Nezařazené, Novinky MAS