Dotace ostatní

MAS Litomyšlsko kromě poskytování regionálních dotací nabízí také informační servis v oblasti celostátních dotací spolufinancovaných z EU, krajských dotací a grantů a dalších možností financování.

Bohužel se nacházíme v době, kdy dotace stanovené pro programové období 2007 – 2013 jsou už prakticky nedostupné a koncept dotací z EU ještě není zcela připraven. O podobě nových operačních programů se tedy zatím jedná na nejvyšších místech české i evropské politiky. Občas je ale již možné sledovat náznaky, kudy se bude příštích 7 let v evropských dotacích ubírat.

Pokud máte zájem sledovat aktuální dění v oblasti dotací mimo MAS Litomyšlsko, sledujte rubriku Dotace ostatní nebo zaregistrujte svou emailovou adresu v našem informačním servisu a budete dostávat novinky elektronickou poštou.

Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Subscribe me
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale