Veřejné projednání pracovní verze první části nové strategie MAS pro roky 2021-2027

Vážení,

rádi bychom Vás pozvali na veřejné projednání dokumentu Návrh analýzy rozvojových potřeb a opatření, které proběhne v pondělí 14. června 2021 od 13,30 hodin v Kulturním domě v Poříčí u Litomyšle.

Analýza rozvojových potřeb a struktura opatření budou součástí koncepční části připravované strategie komunitně vedeného místního rozvoje území působnosti MAS pro další dotační období 2021+.

Pokud máte nějaké dotazy, připomínky nebo projektové záměry, které by při současném návrhu potřeb a opatření nebyly možné, prosíme, neváhejte se na nás obrátit, nejlépe prostřednictvím e-mailu.

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Ing. Petr Vomáčka, ředitel MAS Litomyšlsko o.p.s.

***

Podporované aktivity – podle aktuálních informací by měly být v budoucnu přes MAS dotačně podpořitelné

Vloženo v Akce, Nezařazené, Novinky MAS
Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Přihlásit k odběru
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale