Letní seminář na zámeckém návrší v Litomyšli 13. – 15. srpen 2020

Zveme Vás na workshop pro aktivní občany, který se bude konat v Litomyšli ve dnech 13.-15.8.2020. Letní setkání aktivních občanů pořádá občanské sdružení Oživení už tradičně, letos je zaměřeno na úspěšnou komunikaci mezi aktivními občany a samosprávou.

— POZVÁNKA na workshop s prozatímním pracovním názvem „METAMORFÓZA“ —

Tento rok jsme se zaměřili na téma úspěšné komunikace mezi aktivními občany a městem. S ohledem na to, že se v současné chvíli nacházíme přesně v polovině volebního období na komunální úrovni.

Pozvali jsme například autora knihy Dobré vládnutí ve veřejném nezájmu, Karla Mullera, nebo Jakuba Černého z Rekonstrukce státu, který představí své zkušenosti s lobbingem za veřejný zájem.

Jako vždy věnujeme část programu právní poradně s experty z Oživení, kde bude čas na konzultování Vašich projektů, problémů a otázek.

Posbírali jsme také celou řadu ukázek dobré praxe z lokalit, kde spolupráce a komunikace mezi městem, aktivními občany a spolky, funguje velmi efektivně. A ukážeme Vám metody, jak toho dosáhnout i tam, kde to nyní chybí. Na přípravě semináře úzce spolupracujeme s Litomyšlí, která je plná zajímavých nápadů a úspěšných projektů.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti do konce tohoto týdne, abychom Vám včas zajistili ubytování. ​Účastnický poplatek činí 800 Kč a jsou v něm zahrnuty dvě noci ubytování v centru Litomyšle a snídaně. ​Plánujeme začínat ve čtvrtek 13.8. v 18:00 a ​skončit sobotním obědem.

Těšíme se, že společně vytvoříme skvělou událost, kde se mnoho zajímavých lidí může vzájemně seznámit, inspirovat a předat si své vědomosti, zkušenosti a know-how. Budeme moc rádi, když budete jedním/jednou z nich.

Za tým Oživení, o.s.,
srdečně zdraví,
Kuba Varvařovský

Přihlášení možné zde

Vloženo v Akce, Nezařazené
Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Subscribe me
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale