Exkurze do Polska

MAS Pardubického kraje organizují exkurzi do Polské MAS (okolí města Milicz), kde již úspěšně čerpají finanční prostředky z nového programového období, a kde se můžete inspirovat zrealizovanými projekty z Programu rozvoje venkova. Exkurze je určena pro manažery a členy MAS Pardubického kraje, starosty, zemědělce, podnikatele, potencionální žadatele o dotace z Programu rozvoje venkova atd.

Cílem akce je vzájemná výměna zkušeností, navázání spolupráce a prohlídka projektů realizovaných z Programu rozvoje venkova.

Celostátní síť venkova, která nám poskytne finanční prostředky hradí: dopravu, ubytování, občerstvení, obědy i večeři. Není zajištěno pojištění pro pobyt v zahraniční. Příspěvek na jednoho účastníka exkurze činí 200 Kč.

Na programu bude setkání s manažery Polské MAS, návštěva regionálních výrobců (Pekárna, farmy zabývající se zpracováním ovoce, výrobou moštů, džemů a džusů), podpořené ubytovací a stravovací zařízení nebo návštěva rekreačního a vzdělávacího centra.

Termín exkurze: 2. – 3. listopadu 2016

Vyjíždět se bude z Hlinska v 5h ráno od plaveckého bazénu a pojedeme přes Vysoké Mýto a Lanškroun, kde nabereme další účastníky exkurze.

Předpokládaný příjezd do Polské MAS po přestávce cca v 11h dopoledne. Program bude zahájen obědem.

V příštím týdnu Vám bude rozeslána pozvánka s přihláškou a přesný program. Po celou dobu exkurze budeme mít s sebou tlumočníka.

V případě dotazů prosím kontaktujte paní Hanu Rouhovou z MAS Hlinecko: rouhova@mashlinecko.cz, 728728072.

Vloženo v Nezařazené
Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Přihlásit k odběru
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale