Dotační šablony pro neformální vzdělávání

Místní akční skupina Litomyšlsko o.p.s připravuje v současné chvíli Žádost o dotaci na podporu neformálního vzdělávání. Jedná se o aktuálně vyhlášenou výzvu č. 071 z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání s názvem ZVYŠOVÁNÍ KVALITY NEFORMÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, jejímž cílem je zkvalitnit vzdělávání v neziskových organizacích, které se zabývají neformálním vzděláváním dětí a mládeže.

Organizacím, které vykonávají činnosti odpovídající definici neformálního vzdělávání (například výchovně vzdělávací aktivity mládeže, rozvoj osobnosti dítěte….) se mohou stát PARTNERY připravovaného projektu.

Projekt podporuje tyto aktivity:

• Vzdělávání pracovníků v neformálním vzdělávání
  • Sdílení zkušeností pracovníků v neformálním vzdělávání  prostřednictvím vzájemných návštěv Tandemové neformální vzdělávání
  • Zavádění nových metod v neformálním vzdělávání
  • Kluby v neformálním vzdělávání
  • Projektový den

Vážení představitelé organizací neformálního vzdělávání

POKUD MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI

DOSTAVTE SE dne 4.6.2019 v 16:00 hod do zasedací místnosti Městského úřadu Litomyšl 5. patro, na adrese J. E. Purkyně 918, Litomyšl
na další projednání.

Seznámíme Vás blíže s možnostmi a podmínkami podpory

Vloženo v Akce, Dotace ostatní, Novinky MAS