2. výzva MAS Litomyšlsko v IROP – Vzdělávání (ZŠ)

Infrastruktura základních škol ve vazbě na odborné učebny a učebny neúplných škol
– vybudování, modernizace a vybavení odborných učeben ZŠ ve vazbě na přírodní vědy, polytechnické vzdělávání, cizí jazyky, práci s digitálními technologiemi
– vnitřní konektivita škol
– školní družiny a školní kluby
– učebny neúplných škol
případně doprovodné aktivity

Příjem žádostí od pátku 15. září do pátku 20. října 2023 prostřednictvím datové schránky (podrobné pokyny v textu výzvy MAS).

Text 2. výzvy MAS Litomyšlsko v IROP – Vzdělávání (ZŠ)
Příloha č. 1 Formulář projektového záměru – závazný vzor pro 2. výzvu
Příloha č. 2 Kritéria pro předvýběr projektových záměrů na MAS – pro opatření Vzdělávání

Změna 2. výzvy MAS Litomyšlsko v IROP – Vzdělávání (ZŠ)navýšení alokace výzvy MAS (text výzvy po změně)

Upozornění:
Prostory podpořené z IROP musejí být bezbariérově dostupné, základním požadavkem je bezbariérová toaleta a umožnění volného pohybu osob na vozíku od vstupu do budovy po vstup do prostor podpořených z IROP.
Projekt musí být v souladu s Místním akčním plánem vzdělávání (MAP) platným pro dané místo realizace k datu předložení žádosti o podporu. (strategické rámce MAP ZDE)

Odkaz na nadřazenou výzvu ŘO IROP č. 48 na webu MMR ČR, kde jsou zveřejněna Obecná a Specifická pravidla pro žadatele a příjemce, jejich přílohy a další užitečné informace (např. prezentace ze semináře pro žadatele, kontrolní listy pro kontrolu přijatelnosti a formálních náležitostí na CRR ČR atd.).

Seznam přijatých projektových záměrůOpravený seznam přijatých PZ

Všechny přijaté projektové záměry úspěšně prošly administrativní kontrolou.

Zápis z jednání Výběrového orgánu MAS: 15.12.2023 od 13:00 hod. v sídle MAS v Proseči

Zápis z jednání Rozhodovacího orgánu MAS: 17.1.2024 od 10:00 hod. v Lidovém domě v Litomyšli (včetně seznamu vybraných projektových záměrů)

Vloženo v Dotace MAS, Nezařazené, Novinky MAS