Zapojte se do soutěže Poznej projekt !

Ministerstvo pro místní rozvoj startuje třetí ročník oblíbené soutěže Poznej projekt. Od 8. března až do půlky června máte šanci vyhrát hezké ceny. Stačí na webu www.poznejprojekt.cz správně určit projekt podpořený z evropských fondů podle fotografií a nápovědy. Ze správných odpovědí budou každý týden vylosováni tři výherci.

Novinkou letošního roku je kategorie Nejaktivnější soutěžící. Na konci soutěže bude vylosován ten, který každý týden správně odpověděl na všechny otázky. Hlavní cenou je ultrabook 2 v 1 Acer Aspire Switch 10. Zkrátka nepřijdou ani ostatní soutěžící, každý týden se výherci mohou těšit na zajímavé ceny.

„Soutěž Poznej projekt se u veřejnosti těší velké oblibě, a proto jsme se rozhodli, že v jejím pořádní budeme pokračovat i v tomto roce. Zábavnou formou mohou soutěžící poznávat projekty, které vznikly díky podpoře z evropských fondů. Ty jsou běžnou součástí našich životů a často je pro soutěžící překvapivé, v kolika oblastech zlepšují evropské peníze kvalitu našeho života,“ uvedla Olga Letáčková, náměstkyně pro řízení sekce Národního orgánu pro koordinaci.

V loňském ročníku proběhlo celkem 15 soutěžních kol a rozdáno bylo 45 cen. Celkem se přihlásilo 1 424 soutěžících a dohromady vyplnili 5 340 formulářů. Největší zájem vzbudil projekt Revitalizace židovských památek v České republice – tipovalo jej celkem 456 soutěžících.

Více informací naleznete na www.poznejprojekt.cz

Sledujte nás i na facebooku www.facebook.com/SouteztesfondyEU, ať vám neunikne žádná soutěžní otázka!

Zdroj: MMR

Vloženo v Nezařazené
Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Přihlásit k odběru
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale