Dotace ostatní

MAS Litomyšlsko kromě poskytování regionálních dotací nabízí také informační servis v oblasti celostátních dotací spolufinancovaných z EU, krajských dotací a grantů a dalších možností financování.

Bohužel se nacházíme v době, kdy dotace stanovené pro programové období 2007 – 2013 jsou už prakticky nedostupné a koncept dotací z EU ještě není zcela připraven. O podobě nových operačních programů se tedy zatím jedná na nejvyšších místech české i evropské politiky. Občas je ale již možné sledovat náznaky, kudy se bude příštích 7 let v evropských dotacích ubírat.

Pokud máte zájem sledovat aktuální dění v oblasti dotací mimo MAS Litomyšlsko, sledujte rubriku Dotace ostatní nebo zaregistrujte svou emailovou adresu v našem informačním servisu a budete dostávat novinky elektronickou poštou.

Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Přihlásit k odběru
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale