První krok do nového období 2021+ je úspěšně za námi!

Dobrá zpráva pro region: MASka je připravená přinášet peníze do území i v dalších letech.

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR potvrdilo, že MAS Litomyšlsko o.p.s. plní podmínky standardizace pro nové program.období 2021-2027. To znamená, že nadále splňujeme stanovené standardy fungování a všechny ostatní náležitosti nezbytné k tomu, abychom mohli přinášet evropské peníze do našeho území i v příštích letech. Potvrzení od MMR ČR předcházela jejich několikaměsíční kontrola naší organizační struktury, postupů, pravidel, procesů atd.

Jde o první krok v přípravách na nové období 2021+, ještě letos bude následovat aktualizace strategie území působnosti MAS, která proběhne ve dvou fázích. V koncepční části budou pojmenovány problémové oblasti a navržena potřebná opatření. Ta budou poté v tzv. ačních plánech provázána s novými operačními programy.

Schválení standardizace 17.3.2021

Standardizace MAS pro programové období 2021–2027 hotova. Rychle a úspěšně. – MMR, odbor regionální politiky, 17. 5. 2021

Vloženo v Akce, Nezařazené, Novinky MAS
Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Přihlásit k odběru
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale