Letní seminář na zámeckém návrší v Litomyšli 13. – 15. srpen 2020

Zveme Vás na workshop pro aktivní občany, který se bude konat v Litomyšli ve dnech 13.-15.8.2020. Letní setkání aktivních občanů pořádá občanské sdružení Oživení už tradičně, letos je zaměřeno na úspěšnou komunikaci mezi aktivními občany a samosprávou.

— POZVÁNKA na workshop s prozatímním pracovním názvem „METAMORFÓZA“ —

Tento rok jsme se zaměřili na téma úspěšné komunikace mezi aktivními občany a městem. S ohledem na to, že se v současné chvíli nacházíme přesně v polovině volebního období na komunální úrovni.

Pozvali jsme například autora knihy Dobré vládnutí ve veřejném nezájmu, Karla Mullera, nebo Jakuba Černého z Rekonstrukce státu, který představí své zkušenosti s lobbingem za veřejný zájem.

Jako vždy věnujeme část programu právní poradně s experty z Oživení, kde bude čas na konzultování Vašich projektů, problémů a otázek.

Posbírali jsme také celou řadu ukázek dobré praxe z lokalit, kde spolupráce a komunikace mezi městem, aktivními občany a spolky, funguje velmi efektivně. A ukážeme Vám metody, jak toho dosáhnout i tam, kde to nyní chybí. Na přípravě semináře úzce spolupracujeme s Litomyšlí, která je plná zajímavých nápadů a úspěšných projektů.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti do konce tohoto týdne, abychom Vám včas zajistili ubytování. ​Účastnický poplatek činí 800 Kč a jsou v něm zahrnuty dvě noci ubytování v centru Litomyšle a snídaně. ​Plánujeme začínat ve čtvrtek 13.8. v 18:00 a ​skončit sobotním obědem.

Těšíme se, že společně vytvoříme skvělou událost, kde se mnoho zajímavých lidí může vzájemně seznámit, inspirovat a předat si své vědomosti, zkušenosti a know-how. Budeme moc rádi, když budete jedním/jednou z nich.

Za tým Oživení, o.s.,
srdečně zdraví,
Kuba Varvařovský

Přihlášení možné zde

Vloženo v Akce, Nezařazené
Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Přihlásit k odběru
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale