Aktuální situace celostátních dotací

S přelomem roku došlo také k přelomu dvou sedmiletých programových období, na které je vždy plánovám koncept dotací z EU a tím i podoba operačních programů. Období 2007 – 2013 se neslo v duchu poměrně širokých možností pro žadatele o dotace a v tuto chvíli je stále ještě možné využít těchto podmínek, bohužel už jen ve značně omezené míře a pouze v programech s nevyčerpanými prostředky.

Koncept dotací, tj. klíčových dokumentů včetně podoby operačních programů pro období 2014 – 2020 stále není ve finální podobě. Reálná možnost čerpání dotací EU z nových dotačních titulů se odhaduje nejdříve na rok 2015.

O novinkách v této oblasti Vás budeme průběžně informovat.

Aby Vám nic neuniklo, zaregistrujte svůj mail pro zasílání aktualit ze stramy naší MAS (formulář vpravo nebo sekce Informační servis).

Tagged with:
Vloženo v Dotace ostatní
Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Přihlásit k odběru
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale