Aktuální grantové výzvy

Grantové výzvy jsou zaměřeny na podporu akcí reagujících na nenávistné pochody či jiné akce ultrapravicových radikálů nebo podobných uskupení i na aktivity, které se snaží podobným událostem předcházet nebo na ně naopak navazují. Pro více detailů se prosím podívejte na následující odkazy.

Malé granty (do 25 000 Kč) – průběžná uzávěrka do konce října 2014

(…)příspěvek iniciativám, které reagují na aktuální projevy nesnášenlivosti a xenofobie a jejichž aktivity vedou ke snížení bezpečnostních hrozeb, mediaci konfliktů a podpoře komunit, jež čelí proti-romským pochodům a demonstracím.
http://www.osf.cz/granty/spolecne-bez-predsudku-male-granty
Velké granty (do 100 000 Kč) – uzávěrka již 10.4.2014

(…)příspěvek iniciativám, které nejen reagují na projevy nesnášenlivosti a xenofobie, ale které se jim snaží také předcházet. Zároveň podpoří projekty, které pomohou vystavět dobré sousedské vztahy v místech, kde k nenávistným projevům došlo.

http://www.osf.cz/granty/spolecne-bez-predsudku-velke-granty

Tagged with:
Vloženo v Dotace ostatní
Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Přihlásit k odběru
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale