Strategie všech místních akčních skupin (MAS) na území Pardubického kraje schváleny

Na konci měsíce června 2017, ještě než se všichni rozjeli na prázdniny, byla schválena řídícími orgány poslední zbývající Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS (SCLLD) z území Pardubického kraje. Tím se Pardubický kraj v tomto směru dostal na první příčku v rámci celé ČR.
„Konečně můžeme říci, že po několika letech (od roku 2012) usilovné práce skončila přípravná fáze nového programovacího období EU 2014 – 2020, která spočívala v tvorbě strategií MAS pro území Pardubického kraje, jejich hodnocení jednotlivými řídícími orgány (MMR, MZE, MPSV, MŽP) a následném zapracování připomínek tak, aby strategie MAS splnily požadavky dotčených operačních programů. A teď konečně může následovat podpora rozvoje území celého Pardubického kraje prostřednictvím výzev jednotlivých MAS, tj. podpory projektů konečných žadatelů na území MAS.“, uvedla předsedkyně Krajského sdružení MAS Pardubického kraje Ing. Michaela Kovářová.

Celá tisková zpráva zde

Vloženo v Dotace MAS, Dotace ostatní, Nezařazené, Novinky MAS
Podpořené projekty
Oblastní charita Nové Hrady - SkladVybavení zámečnické dílnyMorašice - Zdravotní střediskoÚprava sportovního areálu SDH v Desné u LitomyšleCentrum řemesel SebraniceNákup olepovacího strojeBezbariérová úprava okolí kulturního domu v Poříč
Rubriky
Nejnovější příspěvky
Přihlásit k odběru
MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ
Místní akční skupina Litomyšlsko aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Více informací: http://www.smscr.cz/cz/aktuality/883-mas-jako-nastroj-spoluprace-obci-pro-efektivni-chod-uradu
Facebook profil
Jsme podporováni: Jsme členem: Jsme partnerem:
EZFRV, LEADER, PRV Národní síť ČR Sdružení obcí Toulovcovy Maštale